Фен-щітка VGR V-490
Відео 2Фото 8 |
VGR V-490 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VGR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VGR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VGR V-490
Фен гребінець для волосся VGR V-490 Hair DryerHot Air comb укладання | 786 грн. |
Фен гребішок для волосся VGR V-490 Стайлер | 913 грн. |
Фен щітка для волосся VGR V-490 Чорний | 885 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →