Щітка VGR V-586
Відео 1Фото 9 |
VGR V-586 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VGR V-586
Усі ціни 17 →Компактний електричний гребінець для волосся для подорожей VGR V-586 | 789 грн. |
Фен-щітка VGR V-586 іонні праски для випрямлення волосся нагрівальна бігуд | 699 грн. |
Компактний електричний гребінець для вирівнювання волосся для подорожей VG | 785 грн. |
Стайлер гребінець VGR V-586 для вирівнювання волосся термощітка для уклада | 649 грн. |
Випрямляч VGR V-586 Professional Hair Straightener | 590 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →