Стайлер VGR V-557
Фото 4 |
VGR V-557 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VGR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VGR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VGR V-557
Усі ціни 13 →Професійний Праска-гофре для волосся VGR V-557 | 783 грн. |
Плойка щипці прасок Гофре для волосся велика з керамічним покриттям з LED | 999 грн. |
Гофре для волосся VGR V-557 | 999 грн. |
Плойка гофре VGR V-557 Professional Hair Crimper | 749 грн. |
Професійне гофре VGR V-557 з регулюванням температури і керамічним покритт | 906 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →