Епілятор VGR V-733
Фото 8 |
VGR V-733 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VGR V-733
Усі ціни 11 →Епілятор для обличчя та тіла VGR V-733 на акумуляторі 6 в 1, рожевий | 1 099 грн. |
Епілятор акумуляторний VGR V-733 для обличчя та тіла жіночий 6 в 1 VGR дом | 1 384 грн. |
Епілятор для обличчя та тіла VGR V-733P 6-in-1 Professional Lady Care Set | 1 169 грн. |
Портативний жіночий епілятор 6в1 VGR V-733 на акумуляторі для обличчя та т | 1 200 грн. |
Епілятор акумуляторний для обличчя та тіла жіночий 6 в 1 VGR домашній трим | 1 169 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →