Епілятор VGR V-731
Фото 3 |
VGR V-731 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VGR V-731
Усі ціни 7 →Епілятор жіночий VGR V-731 акумуляторний 3в1 | 690 грн. |
Епілятор акумуляторний для тіла та ніг жіночий 3 в 1 VGR домашній триммер | 625 грн. |
Жіночий Епілятор VGR V-731 акумуляторний депілятор 3 в 1, Зелений | 695 грн. |
Жіночий епілятор VGR-V731GR триммер депілятор для тіла та ніг 3 в 1 на аку | 649 грн. |
Епілятор жіночий VGR V-731 акумуляторний 3 в 1, зелений | 625 грн. |
Епілятор жіночий акумуляторний 3 в 1 з USB триммер депілятор для тіла та н | 811 грн. |
Епілятор жіночий VGR V-731 акумуляторний 3 в 1 | 649 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →