Рюкзак Osprey Arcane Tote 20 л
Відео 8Фото 19 |
Osprey Arcane Tote |
|
Оснащений довгими плечовими ручками для транспортування на плечі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osprey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osprey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osprey Arcane Tote 20 л
Osprey - Arcane Tote Pack Stonewash Black 009.001.0040 | 4 845 грн. |
Рюкзак Osprey Arcane Tote Pack Haybale Green – O/S – зелений 009.001.0044 | 5 295 грн. |
Рюкзак Osprey Arcane Tote Pack 20 л Зелений (009.001.0044) | 5 295 грн. |
Osprey - Arcane Tote Pack Umber Orange/Stargazer Blue 009.001.0089 | 4 845 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →