Швейцарський ніж Victorinox My First Children Set
Відео 1Фото 21 |
Victorinox My First Children Set |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox My First Children Set
Усі ціни 22 →Складной нож My First Victorinox Set Dolphin 0.2373.E1 | 2 196 грн. |
Victorinox My First Victorinox Children Set Dolphin (0.2373.E1) | 2 195 грн. |
Нож Victorinox My First Children Set Dolphin 0.2373.E1 | 2 196 грн. |
Нож Victorinox My First Children Set кролик 0.2373.E2 | 2 195 грн. |
Подарочный набор детский Victorinox MY FIRST Children Set Dolphin 0.2373.E | 1 822 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →