Швейцарський ніж Victorinox Budding-Pruning (3.9116.B1)
Victorinox Budding-Pruning |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Budding-Pruning
Усі ціни 25 →Складной садовый нож Victorinox Budding and Pruning 3 3.9116.B1 | 2 196 грн. |
Мультитул Victorinox Budding-Pruning 3 100мм/3функции/красный матовый(3.91 | 2 196 грн. |
Victorinox Budding-Pruning (3.9116.B1) | 2 195 грн. |
Садовый нож Victorinox Budding-Pruning 3 3.9116.B1 | 2 196 грн. |
Ніж Victorinox Budding Pruning 3 Matt Red (3.9116) | 2 063 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →