Швейцарський ніж Victorinox Super Tinker
Відео 29Фото 3 |
Victorinox Super Tinker |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Super Tinker
Усі ціни 61 →Комплект Victorinox Нож Super Tinker 1.4703 + Чехол для ножа универсальный | 2 652 грн. |
Нож складной, мультитул Victorinox Tinker Super (91мм,14 функций), красный | 1 970 грн. |
Мультитул Victorinox Super Tinker 91мм/14предметов/красный (1.4703) | 1 969 грн. |
Victorinox Super Tinker (1.4703.3) Чорний | 1 969 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →