Мультитул Victorinox SwissTool X Plus Ratchet (3.0339.N)
Відео 3Фото 6 |
Victorinox SwissTool X Plus Ratchet |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox SwissTool X Plus Ratchet
Усі ціни 10 →Мультитул Victorinox SwissTool X Plus Ratchet 3.0339.N | 14 022 грн. |
Мультитул Victorinox Swisstool X Plus Ratchet 115мм/38 функций /черный ней | 14 019 грн. |
Victorinox SwissTool X Plus Ratchet (3.0339.N) silver | 14 018 грн. |
Мультитул Victorinox SwissTool Plus 3.0339.N | 14 022 грн. |
Victorinox SwissTool CS Plus 3.0339.N | 11 280 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →