Швейцарський ніж Victorinox Rally
Відео 19Фото 2 |
Victorinox Rally |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Rally
Усі ціни 41 →Нож Victorinox Rally 0.6163.3 | 838 грн. |
Нож складной, мультитул Victorinox Rally (58мм, 9 функций), красный 0.6163 | 788 грн. |
Мультитул Victorinox Rally 58мм/9предметов/красный (0.6163) | 788 грн. |
Нож Victorinox Rally (Vx06163) | 790 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →