Рюкзак Victorinox Travel Altmont Classic (Vt605319) 18 л
Відео 1Фото 15 |
Victorinox Travel Altmont Classic (Vt605319) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Travel Altmont Classic (Vt605319) 18 л
Усі ціни 16 →Рюкзак для ноутбука Victorinox Travel ALTMONT Classic Black Rolltop 20 л V | 5 264 грн. |
Victorinox Travel Vt605319 | 5 528 грн. |
Рюкзак Victorinox Almont Rolltop Laptop Classic Black 20л (Vt605319) | 5 264 грн. |
Міський рюкзак Victorinox Travel ALTMONT Classic Black з відділ. д/ноутбук | 5 264 грн. |
Рюкзак для ноутбука Victorinox Travel Altmont Classic/Black Vt605319 | 5 264 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →