Рюкзак Victorinox Travel Altmont Professional (Vt606796) 8 л
Фото 6 |
Victorinox Travel Altmont Professional (Vt606796) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Travel Altmont Professional (Vt606796) 8 л
Рюкзак-слинг Victorinox ALTMONT Professional/Black 8 л Vt606796 | 4 038 грн. |
Рюкзак Victorinox Almont Professional Black 8л (Vt606796) | 4 038 грн. |
Міський монорюкзак Victorinox Travel Altmont Professional Black з відділ. | 4 038 грн. |
Рюкзак Victorinox Travel Altmont Professional/Black Vt606796 | 4 038 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →