Рюкзак Victorinox Travel Altmont Classic (Vt605316) 21 л
Відео 1Фото 11 |
Victorinox Travel Altmont Classic (Vt605316) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Travel Altmont Classic (Vt605316) 21 л
Усі ціни 9 →Рюкзак для ноутбука Victorinox Travel ALTMONT Classic Black Deluxe 21 л Vt | 5 177 грн. |
Victorinox Travel Vt605315 | 5 436 грн. |
Рюкзак Victorinox Almont Deluxe Laptop Classic Black 21л (Vt605316) | 5 177 грн. |
Міський рюкзак Victorinox Travel ALTMONT Classic Black з відділ. д/ноутбук | 5 177 грн. |
Рюкзак для ноутбука Victorinox Travel Altmont Classic/Black Vt605316 | 5 177 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →