Прожектор Videx VL-FSO-205-S
Фото 7 |
Videx VL-FSO-205-S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VL-FSO-205-S
Усі ціни 18 →Прожектор Videx LED 600Lm 5000K автономний сенсорний (VL-FSO-205-S) | 1 868 грн. |
Світлодіодний прожектор Videx Sensor 10W-5000K на сонячній батареї VL-FSO- | 1 979 грн. |
Прожектор акумуляторний VIDEX 10W 5000K 3.2 V датчик руху (VL-FSO-205-S) | 1 979 грн. |
Прожектор Videx LED прожектор автономний 10W 5000K сенсорний (VL-FSO-205-S | 1 880 грн. |
Прожектор Videx LED прожектор автономный 10W 5000K Сенсорный (VL-FSO-205-S | 1 636 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →