Прожектор Videx VLE-F3-0505B-S
Фото 5 |
Videx VLE-F3-0505B-S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VLE-F3-0505B-S
Усі ціни 10 →Світлодіодний прожектор VIDEX VLE-F3-0505B-S 50W 5000K з датчиком руху 220 | 813 грн. |
LED прожектор VIDEX F3 50W 5000K із датчиком руху 220V Black (VLE-F3-0505B | 770 грн. |
LED прожектор VIDEX F3 50W 5000K з датчиком руху 220V Black (VLE-F3-0505B- | 856 грн. |
LED прожектор VIDEX F3 50W 5000K з датчиком руху 220V Black VLE-F3-0505B-S | 855 грн. |
Прожектор світлодіодний VIDEX F3 з датчиком руху та освітленості 50W 5000K | 824 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →