Літня шина VIKING ProTech NewGen 195/65 R15 91V
Відео 2Фото 5 |
Виберіть розмір шин
VIKING ProTech NewGen 195/65 R15 91V 195/65 R15 91 H 195/65 R15 91 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VIKING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VIKING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VIKING ProTech NewGen 195/65 R15 91V
Усі ціни 22 →Шина Viking ProTech NewGen 195/65 R15 91V | 2 232 грн. |
Viking ProTech NewGen 195/65 R15 91V | 2 279 грн. |
Viking ProTech NewGen 195/65 R15 91V | 2 288 грн. |
Viking ProTech NewGen (195/65R15 91V) | 2 262 грн. |
Летние шины Viking Protech NewGen 195/65 R15 91V 1002116532 | 2 324 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Модификації VIKING ProTech NewGen 195/65 R15 91V
Ціни на VIKING ProTech NewGen 195/65 R15 91V |
---|---|---|---|---|
VIKING ProTech NewGen 195/65 R15 91H | від 2 049 грн. | 26 пропозицій | ||
VIKING ProTech NewGen 195/65 R15 91V | від 2 200 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →