Ванна Villeroy & Boch Libra 160x70 см
Фото 7 |
Villeroy & Boch Libra 160x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Villeroy & Boch Libra
Ціни на Villeroy & Boch Libra |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Libra 160x70 см | від 49 500 грн. | 1 пропозиція | ||
Villeroy & Boch Libra 170x75 см | від 21 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Libra 180x80 см | від 14 660 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →