Ванна Villeroy & Boch Subway 3.0 170x75 см
Відео 1Фото 8 |
Villeroy & Boch Subway 3.0 170x75 UBQ170SBW2DV-01 |
|
Виготовлено з особливо удароміцного та стійкого до подряпин матеріалу кварил. Вбудований монтаж. Можливість встановлення ручок.
За переливом немає місця для отвору під змішувач, можливі два отвори зліва або праворуч від переливного отвору.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Subway 3.0 170x75 см
Ванна з матеріалу Quaryl® Villeroy & Bosch Subway 3.0 170 х 75 см, білий а | 39 440 грн. |
Ванна кварилова Villeroy&Boch Subway 3.0 1700x750 UBQ170SBW2DV-01 | 69 946 грн. |
Ванна кварилова Villeroy & Boch Subway 3.0 170x75 см Stone White (UBQ170SB | 85 998 грн. |
Ванна кварилова Villeroy & Boch Subway 3.0 170x75 см White Alpin (UBQ170SB | 72 846 грн. |
Відеоогляди
Модификації Villeroy & Boch Subway 3.0
Ціни на Villeroy & Boch Subway 3.0 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Subway 3.0 170x75 см | від 39 440 грн. | 4 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Subway 3.0 170x75 см з функцією SilentFlow | від 91 762 грн. | 2 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Subway 3.0 180x80 см | від 40 900 грн. | 4 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Subway 3.0 180x80 см з функцією SilentFlow | від 89 505 грн. | 3 пропозиції |
Рекомендуємо