Ванна Villeroy & Boch O.novo 160x70 см
Фото 12 |
Villeroy & Boch O.novo 160x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch O.novo 160x70 см
Ванна акрилова Villeroy&Boch O.Novo 160x70 UBA160CAS2V-01 | 17 400 грн. |
Ванна акрилова Villeroy & Boch O.Novo 160 x 70 см, білий альпійський UBA16 | 17 390 грн. |
Ванна акрилова Villeroy & Boch O.Novo/Cassandra 160x70 UBA160CAS2V-01 | 18 054 грн. |
Ванна акрилова Villeroy&Boch O.Novo 160x70 UBA160CAS2V-01 | 17 400 грн. |
Ванна акрилова Villeroy & Boch O.Novo/Cassandra 160х70, прямокутна, білий | 17 300 грн. |
Модификації Villeroy & Boch O.novo
Ціни на Villeroy & Boch O.novo |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch O.novo 160x70 см | від 17 300 грн. | 5 пропозицій | ||
Villeroy & Boch O.novo 170x70 см | від 26 500 грн. | 2 пропозиції | ||
Villeroy & Boch O.novo 170x75 см | від 16 999 грн. | 9 пропозицій | ||
Villeroy & Boch O.novo 180x80 см | від 9 000 грн. | 10 пропозицій | ||
Villeroy & Boch O.novo 190x90 см | від 52 863 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →