Умивальник Villeroy & Boch Omnia Architectura 61168001 800 мм
Фото 5 |
Villeroy & Boch Omnia Architectura 61168001 800 мм1300 мм |
|
Модель Villeroy & Boch Architectura 611680R1 має спеціальне покриття CeramicPlus (потрапили на таку поверхню рідини відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Omnia Architectura 61168001 800 мм
Раковина Villeroy & Boch Omnia Architectura 61168001 | 8 158 грн. |
Villeroy&Boch Subway 800x485 61168001 | 23 160 грн. |
Villeroy&Boch Subway 800x485 61168001 | 23 739 грн. |
Villeroy&Boch Subway 800x485 61168001 | 24 318 грн. |
Додаткові функції і можливості умивальника Villeroy & Boch Omnia Architectura 61168001:
- Додатково комплектується п'єдестал або напівп'єдестал
Модификації Villeroy & Boch Omnia Architectura 61168001
Ціни на Villeroy & Boch Omnia Architectura 61168001 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Omnia Architectura 61168001 800 мм | від 8 158 грн. | 4 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Omnia Architectura 61181301 1300 мм | від 15 800 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →