Тумба під умивальник Villeroy & Boch Venticello 100
Фото 8 |
Villeroy & Boch Venticello 100 |
|
Додатково може комплектуватися раковиною
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Venticello 100
Усі ціни 6 →Тумба підвісна Villeroy & Boch Venticello 100 см білий матовий A92602MS410 | 60 500 грн. |
Комплект меблів Villeroy & Boch Venticello 100 х 50 см, білий матовий A926 | 58 300 грн. |
Тумба підвісна з раковиною Villeroy&Boch Venticello 1000х500 мм (A92602MS4 | 59 999 грн. |
Тумба підвісна Villeroy & Boch Venticello 100 см білий матовий A92602MS410 | 59 999 грн. |
Тумба під раковину Villeroy & Boch Venticello підвісна 95.3х50.2х59 білий | 40 000 грн. |
Тумба з раковиною підвісна Villeroy & Boch Venticello 100 4104A92602DH | 38 000 грн. |
Модификації Villeroy & Boch Venticello 100
Ціни на Villeroy & Boch Venticello 100 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Venticello 60 | від 30 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Villeroy & Boch Venticello 80 | від 22 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Venticello 100 | від 38 000 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →