Унітаз Villeroy & Boch Venticello 4611R0
Фото 25 |
Villeroy & Boch Venticello 4611R0 |
|
Унітаз може продаватися без сидіння з кришкою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Venticello 4611R0
Усі ціни 23 →Унітаз підвісний Villeroy&Boch Venticello 4611R001 із сидінням Soft Close | 16 800 грн. |
Підвісний унітаз Villeroy&Boch Venticello (4611R001) 4611R001 | 15 624 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий VILLEROY&BOCH VENTICELLO без сидіння 4 | 27 360 грн. |
Унітаз консольний Villeroy&Boch Venticello 4611R001 з кришкою Soft-closing | 29 854 грн. |
Підвісний унітаз Villeroy&Boch Venticello (4611R001) | 26 858 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →