Унітаз Villeroy & Boch Venticello 4611RL
Фото 12 |
Villeroy & Boch Venticello 4611RL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Venticello 4611RL
Усі ціни 7 →Унітаз підвісний VILLEROY & BOCH VENTICELLO 4611RLR1 з сидінням SlimSeat Q | 19 500 грн. |
Підвісний унітаз з кришкою Villeroy&Boch Venticello (4611RL01) 4611RL01 | 16 740 грн. |
Підвісний унітаз з кришкою Villeroy&Boch Venticello (4611RL01) | 39 711 грн. |
Унітаз підвісний Villeroy &Boch Venticello DirectFlush 4611RL01 сидіння Sl | 19 199 грн. |
Унитаз подвесной VILLEROY&BOCH VENTICELLO DIRECTFLUSH с сиденьем SOFT CLOS | 17 700 грн. |
Унитаз подвесной VILLEROY&BOCH VENTICELLO DIRECTFLUSH с сиденьем SOFT CLOS | 9 580 грн. |
Унітаз підвісний VILLEROY & BOCH VENTICELLO DIRECTFLUSH з сидінням SOFT CL | 17 600 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →