Тумба під умивальник Imprese Vyskov 70 f3275W
Фото 6 |
Imprese Vyskov 70 f3275W |
|
Тумба зі стільницею та умивальником. Корпус і фасад покриті п'ятишаровою глянсовою фарбою.
Габарити тумби вказані без урахування умивальника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Vyskov 70 f3275W
Усі ціни 6 →Тумба подвесная с умывальником IMPRESE VYSKOV 70x44x50 см, белая (f3275W) | 6 799 грн. |
Тумба із умивальником IMPRESE VYSKOV 70x44x50см підвісна біла f3275W | 6 799 грн. |
Тумба підвісна Imprese Vyskov 70 см зі стільницею та умивальником, білий ( | 6 799 грн. |
Imprese Imprese VYSKOV комплект меблів 70см, білий: підвісна тумба, зі сті | 6 085 грн. |
Тумба підвісна з умивальником IMPRESE VYSKOV 70x50x44см (f3275W) | 6 799 грн. |
Тумба підвісна IMPRESE VYSKOV 70см біла з накладним умивальником i11057 | 10 870 грн. |
Модификації Imprese Vyskov 70 f3275W
Ціни на Imprese Vyskov 70 f3275W |
---|---|---|---|---|
Imprese Vyskov 60 f3205W | від 9 324 грн. | 4 пропозиції | ||
Imprese Vyskov 70 f3275W | від 6 085 грн. | 6 пропозицій | ||
Imprese Vyskov 80 f3215W | від 5 295 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →