Об'єктив Viltrox AF 23mm f/1.4
Відео 12Фото 7 |
Viltrox AF 23mm f/1.4 |
|
Автофокусний ширик під гвардію бездзеркальних фотоапаратів з кропнутою матрицею формату APS-C. також представлений на полицях магазинів у версії під камери Micro 4/3. Відмінні риси характеру об'єктива-наявність кільця управління діафрагмою, висока світлосила f / 1.4 і 9-пелюсткова конструкція діафрагми. Два останніх пункти програми складаються в можливість промальовування боке з ефектними «кругляшами» на тлі при зйомці на відкритих отворах діафрагми з малою глибиною різкості.
Оптично Viltrox AF 23mm f / 1.4 складається з 11 елементів в 10 групах. Спеціальні оптичні елементи в конструкції об'єктива представлені двома асферичними лінзами з опуклого скла ED і двома лінзами з низьким коефіцієнтом заломлення світла HRI. На різкість шіріку допомагає наводитися вбудований привод автофокусування. Дистанція для» прицілювання " повинна становити не менше 30 см. Модель сумісна з невеликими, а значить і недорогими світлофільтрами діаметром 52 мм. Об'єктив зібраний в корпусі з розмірами 65х72 мм, а його вага дорівнює 260 г.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Viltrox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Viltrox.
Купити Viltrox AF 23mm f/1.4
Усі ціни 26 →Ширококутний об'єктив Viltrox AF 23mm f/1,4 | 13 310 грн. |
Viltrox AF 23mm f/1,4 XF STM (Sony E) | 13 300 грн. |
Об'єктив для фотоапарата Viltrox Af 23mm f/1.4 (Sony-E) | 14 387 грн. |
Объектив для фотоаппарата Viltrox Af 23mm f/1.4 (Sony-E) | 14 281 грн. |
Объектив Viltrox AF 23mm E 1.4 STM Lens for Sony E (AF 23mm FE 1.4 STM) | 10 584 грн. |