Електрочайник Vimar VK-1705 2000 Вт 1.7 л нержавіюча сталь
Vimar VK-1705 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vimar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vimar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vimar VK-1705 2000 Вт 1.7 л нержавіюча сталь
Усі ціни 19 →Електрочайник Vimar VK-1705M | 867 грн. |
Vimar VK-1705M | 745 грн. |
Електрочайник Vimar VK 1705 M (VK1705M) | 1 055 грн. |
Электрочайник VIMAR VK 1705 M (VK1705M) VK1705M | 862 грн. |
Електрочайник Vimar VK 1705 M (VK1705M) VK1705M | 867 грн. |
ще 14 пропозицій
Додаткові функції і можливості електрочайника Vimar VK-1705:
- Обертання на підставці на 360°
РекомендуємоПорівняти в таблиці →