Сковорідка Edenberg EB-4136 28 см
Edenberg EB-4136 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-4136 28 см
Усі ціни 11 →EDENBERG EB-4136 | 853 грн. |
Сковорода універсальна з кришкою Edenberg EB-4136 28 см | 935 грн. |
Сковорода Edenberg 28 см з кришкою та гранітним покриттям (EB-4136) | 790 грн. |
Сковорода з кришкою з гранітним антипригарним покриттям 28 см Edenberg EB- | 899 грн. |
Сковорода універсальна з кришкою Edenberg EB-4136 28 см | 889 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Edenberg EB-4136
Ціни на Edenberg EB-4136 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-4132 20 см | від 543 грн. | 11 пропозицій | ||
Edenberg EB-4133 22 см | від 518 грн. | 11 пропозицій | ||
Edenberg EB-4134 24 см | від 575 грн. | 13 пропозицій | ||
Edenberg EB-4135 26 см | від 724 грн. | 12 пропозицій | ||
Edenberg EB-4136 28 см | від 785 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →