Корпус Vinga CS117-400W БП 400 Вт чорний
Фото 6
Форм-фактор корпусу:Mini Tower
Розмір материнки:micro-ATX
Потужність БЖ:400 Вт
Внутрішніх відсіків 3.5":1 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":1 шт.
Лицьова панель:USB A 2 шт.
Базове рішення формату Mini Tower зразка 2025 року, спроектоване для швидкого складання офісних або домашніх робочих станцій. Ключовою особливістю конструкції є наявність штатного блоку живлення стандарту ATX потужністю 400 Вт, закріпленого у верхній ніші сталевого каркасу. Лицьова панель має повністю решітчасту структуру для безперешкодного прямого забору свіжого повітря, оскільки з заводу ця система надходить без попередньо встановлених кулерів.
Проектуючи індивідуальну схему охолодження та збираючи комп'ютерний корпус Vinga CS117-400W, користувач може розмістити два 120-мм вентилятори спереду і один витяжний модуль аналогічного діаметра на задній стінці. Каркас з 0.7-мм сталі при скромних габаритах 355x180x300 мм розрахований на монтаж материнських плат micro-ATX. Внутрішній робочий обсяг жорстко регламентує використання продуктивних комплектуючих: довжина графічного адаптера не повинна перевищувати 270 мм, а висота баштового кулера для процесора обмежена 165 мм.
Дискова підсистема мінімалістична і пропонує рівно одне посадкове місце для класичного 3,5-дюймового жорсткого диска та твердотільного накопичувача формату 2,5". Практичність обслуговування підтримується знімною боковою панеллю та наявністю технологічного вікна в піддоні для заміни охолодження чіпа. Інтерфейсний блок винесений на верхню грань конструкції та містить один високошвидкісний порт USB-A 5Gbps, роз'єм специфікації USB 2.0, а також стандартні роздільні аудіовиходи для навушників і мікрофона.
Всі характеристики
Характеристики CS117-400W
Колір
Форм-факторMini Tower
Варіанти установкивертикальна
Розташування плативертикальне
Форм-фактор БЖATX (звичайний)
Корпус
Габарити (ВхШхГ)355x180x300 мм
Довжина відеокарти, до270 мм
Висота кулера, до165 мм
Матеріалсталь
Товщина бокових стінок0.7 мм
Бічна панельзнімна
Внутрішня частина
Блок живлення
Розташування БЖверхнє
Внутрішніх відсіків 3,5"1 шт
Внутрішніх відсіків 2,5"1 шт.
Отворів під слоти розширення4 шт
Охолодження й обдув
Місць для вентиляторів ззаду1x120мм
Місць для вентиляторів спереду2x120мм
Місць для вентиляторів3
Роз'єми і функції
Розташуваннязверху корпусу
USB-A 2.01 шт.
USB-A 5Gbps1 шт.
Аудіо (мікрофон/навушники)
Додатково
Передня панельгратчаста
Додаткововікно установки СО для процесора
Дата додавання на E-Katalogсічень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Усі ціни 30 →
Корпус Vinga CS117-400W Black
Корпус Vinga CS117-400W Black / Vinga / MiniTower / microATX | mini-ITX / 400W / 2 х USB 2.0 + 1 х USB 3.0 + Audio/Mic / 1x3.... ще5" / 180x355x300 (ДxШxВ) / Чорний / 12міс. / 00-00088824
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
Корпус VINGA CS117-400W
FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
Корпус Vinga CS117-400W
Nkt.uaЗ нами 3 роки
Корпус для ПК Vinga CS117-400W
+ 48 балів ITbox, Класичні, Minitower, ITX, Micro - ATX, PSU - 400 Вт, Слотів розширення - 4, Додатково - Front 2x12 см, Back... ще1x12 см, GPU - до 270 мм, CPU - 165 мм, 180 х 355 х 300 мм, чорний
Itbox.uaЗ нами 8 років
Vinga CS117-400W
Стильний і функціональний корпус для ПК Vinga CS117-400W стане чудовим вибором для тих, хто цінує надійність та продуманий ди... щезайн. Цей корпус типорозміру Minitower ідеально підходить для збирання персонального комп'ютера, надаючи можливість використовувати різноманітні конфігурації завдяки підтримці материнських плат формату Micro-ATX та ITX. Вбудований блок живлення потужністю 400 Вт