Блок живлення Vinga VPS Gold V2 VPS-750GV2
Фото 5 |
Vinga VPS Gold V2 VPS-750GV2 2022 рік80+ Gold |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinga VPS Gold V2 VPS-750GV2
Усі ціни 28 →Блок живлення Vinga 750W (VPS-750GV2) | 3 489 грн. |
Блок питания Vinga 750W (VPS-750GV2) | 3 489 грн. |
Блок питания Vinga 750w (vps-750gv2) | 3 654 грн. |
Блок живлення Vinga 750W (VPS-750GV2) | 3 641 грн. |
Vinga 750W VPS-750GV2 | 3 489 грн. |
ще 20 пропозицій
0 1 0 3 |
Найкращий БЖ за ці гроші! Низька ціна. Два шлейфи під CPU та чотири шлейфи для живлення відеокарт (PCI-E). Модульна. 750 ватів. Стандарт 80+ Gold. Спробуйте знайти найкраще! Недоліків немає. Читавши, що нібито негнучкі кабелі, але це не так. Все підключилося ідеально. У комплекті немає інструкції, але все можна зрозуміти самому (або подивитись в інтернеті). Ano nimous: користуюся Vinga VPS-750GV2 менше місяця |
Вже не перший рік користуюсь блоками Вінгу 750w. Через кредит довіри вирішивши купити для нового комп'ютера потужніший на 850. Комплект не поганий, працює тихо. Головний мінус це те, що комп'ютер виключається самостійно. Цю проблему зауважив у RDR2. Через певну годину комп'ютер перезавантажується. У подіях код 41. Шляхом виключення процесору, відеокарти та материнської плати з'ясувалося що проблема у бп. Займаюся тим, щоб повернути його. Комплект, рівень шуму Перезавантаження системи під навантаженням. Шлюб Leonardo Khapatko: користуюся Vinga VPS-850GV2 менше місяця |
Взявши на 850W, хоча мені такої потужності і не потрібно, просто на момент купівлі різниця у ціні з 750W була всього 100грн. Для тих хто розбирається в БП, якщо подивитись у середину відразу видно якість не відповідну своїй ціновій категорії, адже подібний БП мав би коштувати близько 5к грн. Повністю японські конденсатори, DC DC перетворювач, масивні радіатори, гідродинамічний підшипник вентилятора. Загалом той ще жир, додати функцію fan-stop і це буде король усіх БП. DC DC перетворювач, японські конденсатори, 840W на лінію 12V, 80+ Gold, модульні кабелі-шлейфи, тиха вертушка на гідродинамічному підшипнику, комплектація як у преміальних БЖ. Чесно шукаючи, але не знайшов. Головний недолік - немає до чого докопатись. Ігор: користуюся Vinga VPS-850GV2 більше року |
Показано 3 з 4 відгуків
ще 1 відгук
13 січня, 08:59
Кондесатори #
Підкажіть, будь-ласка, які конденсатори (країна-виробник) в цому БЖ. Чи багато там китайського?
13 лютого, 14:43
Захисти #
Чи можна бути впевненим у тому, що в тому блоці всі 6 захистів, чи їх всього 3 (OCP, UVP, OVP), які вказуються на сайті виробника.
Модификації Vinga VPS Gold V2
Ціни на Vinga VPS Gold V2 |
---|---|---|---|---|
Vinga VPS Gold V2 VPS-750GV2 | від 3 456 грн. | 29 пропозицій | ||
Vinga VPS Gold V2 VPS-850GV2 | від 3 934 грн. | 28 пропозицій | ||
Vinga VPS Gold V2 VPS-1000GV2 | від 4 449 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →