Блок живлення Vinga VPS Gold V2 VPS-1000GV2
Фото 5 |
Vinga VPS Gold V2 VPS-1000GV2 2022 рік80+ Gold |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinga VPS Gold V2 VPS-1000GV2
Усі ціни 32 →Блок живлення Vinga VPS-1000GV2 1000W (VPS-1000GV2) | 4 449 грн. |
Блок живлення Vinga 1000W (VPS-1000GV2) | 4 629 грн. |
Блок питания Vinga 1000W (VPS-1000GV2) | 4 629 грн. |
Блок питания Vinga 1000w (vps-1000gv2) | 4 799 грн. |
Блок живлення Vinga 1000W (VPS-1000GV2) | 4 753 грн. |
ще 20 пропозицій
0 1 0 3 |
Вже не перший рік користуюсь блоками Вінгу 750w. Через кредит довіри вирішивши купити для нового комп'ютера потужніший на 850. Комплект не поганий, працює тихо. Головний мінус це те, що комп'ютер виключається самостійно. Цю проблему зауважив у RDR2. Через певну годину комп'ютер перезавантажується. У подіях код 41. Шляхом виключення процесору, відеокарти та материнської плати з'ясувалося що проблема у бп. Займаюся тим, щоб повернути його. Комплект, рівень шуму Перезавантаження системи під навантаженням. Шлюб Leonardo Khapatko: користуюся Vinga VPS-850GV2 менше місяця |
Взявши на 850W, хоча мені такої потужності і не потрібно, просто на момент купівлі різниця у ціні з 750W була всього 100грн. Для тих хто розбирається в БП, якщо подивитись у середину відразу видно якість не відповідну своїй ціновій категорії, адже подібний БП мав би коштувати близько 5к грн. Повністю японські конденсатори, DC DC перетворювач, масивні радіатори, гідродинамічний підшипник вентилятора. Загалом той ще жир, додати функцію fan-stop і це буде король усіх БП. DC DC перетворювач, японські конденсатори, 840W на лінію 12V, 80+ Gold, модульні кабелі-шлейфи, тиха вертушка на гідродинамічному підшипнику, комплектація як у преміальних БЖ. Чесно шукаючи, але не знайшов. Головний недолік - немає до чого докопатись. Ігор: користуюся Vinga VPS-850GV2 більше року |
кіловатник за ціною 850, дуже гарне співвідношення ціна-якість Ціна, 80+ gold, тихий у роботі. Працює в системі з 7900Х та 3080, загальне споживання максимум близько 600 ват, недоліків не виявлено Трохи неудобств додають кабелі, не дуже гнучкі, але в цілому якість у них гарна andrewthelpt: користуюся Vinga VPS-850GV2 кілька місяців |
Показано 3 з 4 відгуків
ще 1 відгук
13 січня, 08:59
Кондесатори #
Підкажіть, будь-ласка, які конденсатори (країна-виробник) в цому БЖ. Чи багато там китайського?
13 лютого, 14:43
Захисти #
Чи можна бути впевненим у тому, що в тому блоці всі 6 захистів, чи їх всього 3 (OCP, UVP, OVP), які вказуються на сайті виробника.
Модификації Vinga VPS Gold V2
Ціни на Vinga VPS Gold V2 |
---|---|---|---|---|
Vinga VPS Gold V2 VPS-750GV2 | від 3 459 грн. | 30 пропозицій | ||
Vinga VPS Gold V2 VPS-850GV2 | від 3 959 грн. | 29 пропозицій | ||
Vinga VPS Gold V2 VPS-1000GV2 | від 4 449 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →