Сходи ELKOP VHR H 1x9 242 см (36955)
Фото 2 |
ELKOP VHR H 1x9 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELKOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELKOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELKOP VHR H 1x9 242 см
Усі ціни 7 →Драбина приставна ELKOP VHR Hobby 1x9 алюмінієва, 2427 мм (36955) 36955 | 2 413 грн. |
Лестница Elkop Vhr Hobby 1х9 | 2 398 грн. |
Драбина приставна односекційна Elkop VHR Н 9 сходинок | 2 413 грн. |
Драбина приставна Elkop VHR Hobby 1x9 36955 | 2 414 грн. |
Драбина Elkop VHR Hobby 1x9 | 2 413 грн. |
Драбина ELKOP приставна 2,4м 9сх. VHR Н VHR H 1*9 | 2 292 грн. |
Драбина приставна ELKOP 2.4 м 9 щаблів VHR Н (VHR H 1*9) | 2 413 грн. |
Модификації ELKOP VHR H 1x9
Ціни на ELKOP VHR H 1x9 |
---|---|---|---|---|
ELKOP VHR H 1x6 165 см | від 1 605 грн. | 4 пропозиції | ||
ELKOP VHR H 1x7 190 см | від 1 910 грн. | 5 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x8 216 см | від 2 142 грн. | 10 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x9 242 см | від 2 292 грн. | 7 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x10 268 см | від 2 612 грн. | 7 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x12 320 см | від 3 263 грн. | 6 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x14 372 см | від 3 703 грн. | 5 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x16 424 см | від 4 613 грн. | 4 пропозиції | ||
ELKOP VHR H 1x18 476 см | від 4 942 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →