Сходи Krause 0100 280 см
Krause 010100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krause 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krause.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krause 0100 280 см
Драбина приставна Krause Corda 10 сходинок (010100) 10100 | 2 199 грн. |
Односекційна сходи KRAUSE Corda 10 ступенів (10100). | 2 325 грн. |
Драбина приставна односекційна KRAUSE Corda 10 сходинок (10100) | 2 325 грн. |
Односекційна драбина приставна Krause Corda 10 сходинок 10100 | 2 628 грн. |
Односекционная лестница Corda® KRAUSE 10 ступеней 010100 | 2 299 грн. |
Модификації Krause 0100
Ціни на Krause 0100 |
---|---|---|---|---|
Krause 010087 225 см | від 1 789 грн. | 1 пропозиція | ||
Krause 0100 280 см | від 2 199 грн. | 5 пропозицій | ||
Krause 010322 330 см | від 3 540 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →