Сходи ELKOP VHR H 1x12 320 см (38177)
Фото 2 |
ELKOP VHR H 1x12 |
|
Сходи обладнана стабілізуючої планкою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELKOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELKOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELKOP VHR H 1x12 320 см
Усі ціни 6 →Драбина приставна ELKOP VHR Hobby 1x12 алюмінієва, 3207 мм (38177) 38177 | 3 435 грн. |
Драбина приставна односекційна Elkop VHR Н 12 сходинок | 3 435 грн. |
Драбина приставна Elkop VHR Hobby 1x12 38177 | 3 436 грн. |
Драбина ELKOP VHR Hobby 1x12 | 3 435 грн. |
Драбина приставна ELKOP 3,2м 12 сх. VHR H VHR H 1*12 | 3 263 грн. |
Драбина приставна ELKOP 3.2 м 12 щаблів VHR H (VHR H 1 * 12) | 3 435 грн. |
Модификації ELKOP VHR H 1x12
Ціни на ELKOP VHR H 1x12 |
---|---|---|---|---|
ELKOP VHR H 1x6 165 см | від 1 605 грн. | 4 пропозиції | ||
ELKOP VHR H 1x7 190 см | від 1 910 грн. | 5 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x8 216 см | від 2 142 грн. | 10 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x9 242 см | від 2 292 грн. | 7 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x10 268 см | від 2 612 грн. | 7 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x12 320 см | від 3 263 грн. | 6 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x14 372 см | від 3 703 грн. | 5 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x16 424 см | від 4 613 грн. | 4 пропозиції | ||
ELKOP VHR H 1x18 476 см | від 4 942 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →