Ланцюгова пила Vitals Master BKZ 3816j Black Edition (90375)
Відео 1Фото 4 |
Vitals Master BKZ 3816j Black Edition 1.2 кВт / 350 мм / 37.2 см³1.4 кВт / 400 мм / 40.1 см³ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals Master BKZ 3816j Black Edition
Усі ціни 19 →Бензопила цепная Vitals Master Bkz 3816j Black Edition | 4 293 грн. |
Бензопила ланцюгова Vitals Master BKZ 3816j Black Edition 90375 | 4 309 грн. |
Бензопила ланцюгова Vitals Master BKZ 3816j Black Edition | 4 309 грн. |
Бензопила Vitals Master BKZ 3816j Black Edition (90375) | 3 949 грн. |
Бензопила Vitals Master BKZ 3816j Black Edition 90375 | 4 309 грн. |
ще 14 пропозицій
Тільки одне питання, після не тривалої експлуатації (3 місяці), з'явився дзвін з муфти зчеплення, а потім і стукіт. Зняв муфту, зняв чашку, а де підшипник Карл? Натомість на валу якась металева насадка не знімна! Так і не вдалося усунути дзвін та стукіт. Викинув пилку в брухт. Не став навіть морочитися. Легка. Маломощна. |
Пиляє добре якщо дерево тонке, але при товщині колодки 25-30 см починає давиться. Змінив зірку з 7 на 6 зубів і проблема зникла. Зчеплення там розбірне, але вінець із кроком 3/8 на 6 зубів я не знайшов, довелося купувати цільну та додатково привод маслонасоса. У пилки відкрилося друге дихання. Можна пиляти на всю шину, але не треба. Сильно накручено карбюратор. Високі обороти замість стандартних 1.5-1.7 обороту вивернуть на 3.5. Фактично запасу нема. На прогрітій пилці непомітно, а ось узимку на холодну не вистачає. Якісні матеріали, відмінне складання. Комплектний ланцюг не гірший за штиль, не тупиться і не тягнеться. Бензин не жере. Бракує потужності для дерева товщі 30 см. Юрий: користуюся Vitals Master BKZ 4019j Black Edition кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Vitals Master BKZ 3816j Black Edition
Ціни на Vitals Master BKZ 3816j Black Edition |
---|---|---|---|---|
Vitals Master BKZ 3816j Black Edition | від 3 697 грн. | 21 пропозиція | ||
Vitals Master BKZ 4019j Black Edition | від 3 823 грн. | 22 пропозиції |