Ланцюгова пила Intertool DT-2201
Фото 5 |
Intertool DT-2201 |
|
Проста в експлуатації ланцюгова пила, що працює від електромережі. До переваг можна віднести просте управління, невибагливість у використанні (мастило ланцюга відбувається автоматично), а також безпека. Так, пила припиняє обороти при різкому зворотному ударі в бік користувача, а за блокування вмикання відповідає окрема кнопка. Потужності 2000 Вт, буде достатньо для будь-якого виду побутових робіт на садибній ділянці. Створюваний під час роботи шум становить 95 дБ, що є невисоким як для ланцюгових пил показником.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Купити Intertool DT-2201
Усі ціни 13 →Акумуляторна ланцюгова пила Intertool DT-2201 | 2 349 грн. |
Пила цепная Intertool DT-2201 | 2 336 грн. |
Пилка ланцюгова електрична Intertool 400мм (DT-2201) | 2 519 грн. |
Intertool Intertool DT-2201 117892 | 2 799 грн. |
Пила цепная 2000 Вт, 800 об/мин, шина 405 мм, 230 В INTERTOOL DT-2201 | 2 799 грн. |
Потужності достатньо для виконання домашніх садових робіт, за кілька років перерізав близько двох десятків фруктових дерев, багато будівельного бруса. Дуб так само довелося різати, діаметром до 300 мм, але чесно кажучи, йде важко, напружується пила. Комплектний ланцюг на скільки пам'ятаю Орегон, відслужив досить довго, спокійно можна точити напилками діаметром 4 мм, під правильним кутом. Безпеці пили приділено дуже багато уваги, по суті 4 ступеня захисту, випадково включити практично не реально. Щоб увімкнути пилку, захисну ручку потрібно переключити в робочий режим, смикнути на себе, далі притиснути захисну кнопку збоку і тільки потім спрацює курок. Як тільки курок відпустити, гальмо ланцюга моментально зупинить роботу пили. Зуби спереду дозволяють "вгризатися" в колоду, що полегшує навантаження на руки при розпиленні колод. Пила в порівнянні з аналогами не важка і досить зручно зроблена ручка. Для мастила ланцюга заливаю мінеральну олію, 5 л, вистачало на півтора-два роки, ланцюг не перегрівається, автоматичне мастило ланцюга працює як слід, рівень масла так само видно, збоку є індикатор. Одним із незаперечних плюсів можна назвати сервіс intertool, можна замовити швидко практично будь-яку запчастину. Найбільше розчарувало що пила не тримає олію, потрібно заливати тільки на час роботи, потім якщо залишилося, то треба зливати, тому що воно потихеньку проступає і виливається. Другий момент, який напружує це ослаблення ланцюга, його потрібно весь час підтягувати плоскою викруткою, спереду є гвинт для підтяжки, з послабленням натягу ланцюга він може прослизати через шестерню (маховик). Власне перша шестерня через рік і злизала, принесла в сервіс, без проблем замінили, сказали що це болячка цієї пили, нова шестерня з твердішої марки сталі і вже два роки працює. Отвір з якого повинні вилітати тирсу часто забивається і ланцюг гірше змащується, потрібно знімати кришку і вишкрябувати. Зробити рівне пропил також проблематично, після занурення шини пила починає йти під укіс і в результаті зріз виходить градусів 10-15. Богдан К: користуюся Intertool DT-2201 більше року |