Електрогенератор Vitals Master EST 10-3dap (57193)
Фото 4 |
Vitals Master EST 10-3dap Master≥ 4 розеткиелектростартерколесаіндикатор рівня паливалічильник мотогодинвихід 12 Вдовга робота 230 B 400 В |
|
У моделі EST 10dap напруга на виході 220 В, а у моделі EST 10-3dap — 380 В
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals Master EST 10-3dap
Усі ціни 11 →Генератор дизельный Vitals Master EST 10-3dap | 145 440 грн. |
Генератор дизельный Vitals Master EST 10-3dap + блок ATS 913984 | 145 440 грн. |
Генератор дизельний Vitals Master EST 10-3dap 101337-29 | 145 440 грн. |
Дизельный генератор Vitals Master EST 10-3dap БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА | 129 822 грн. |
Генератор дизельный VITALS MASTER EST 10-3dap | 99 383 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Vitals Master EST 10-3dap
Ціни на Vitals Master EST 10-3dap |
---|---|---|---|---|
Vitals Master EST 10dap | від 103 488 грн. | 9 пропозицій | ||
Vitals Master EST 10-3dap | від 99 383 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →