Електрогенератор Vitals WP 2.8b
Відео 2Фото 6 |
Vitals WP 2.8b |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals WP 2.8b
Усі ціни 12 →Генератор бензиновый Vitals WP 2.8b | 10 427 грн. |
Генератор бензиновый Vitals WP 2.8b (148249) 964462 | 10 427 грн. |
Генератор бензиновий Vitals WP 2.8b 101337-55 | 10 427 грн. |
Генератор бензиновий Vitals WP 2.8b (148249) | 10 427 грн. |
Бензиновый генератор Vitals Wp 2.8b | 12 267 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →