Електрогенератор Vitals Professional EWI 50-3RS.130B (119341)
Фото 7 |
Vitals Professional EWI 50-3RS.130B |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals Professional EWI 50-3RS.130B
Усі ціни 8 →Генератор дизельный Vitals Professional EWI 50-3RS.130B | 397 440 грн. |
Генератор дизельний Vitals Professional EWI 50-3RS.130B 101337-51 | 397 440 грн. |
Дизельный генератор Vitals Professional EWI 50-3RS.130B | 425 040 грн. |
Генератор дизельный Vitals Professional EWI 50-3RS.130B | 397 440 грн. |
Дизельний генератор Vitals Professional EWI 50-3RS.130B 119341 | 397 440 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →