Електрогенератор Vitals WP 6.5de (180699)
Відео 1Фото 9 |
Vitals WP 6.5de 230 B 400 В |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals WP 6.5de
Усі ціни 9 →Генератор дизельный Vitals WP 6.5de | 46 827 грн. |
Генератор дизельный Vitals WP 6.5de (180699) 146183 | 46 827 грн. |
Дизельний генератор Vitals WP 6.5de (180699) | 46 827 грн. |
Генератор дизельний Vitals WP 6.5de 180699 | 46 827 грн. |
Генератор дизельний Vitals WP 6.5de | 42 889 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Vitals WP 6.5de
Ціни на Vitals WP 6.5de |
---|---|---|---|---|
Vitals WP 6.5de | від 42 889 грн. | 9 пропозицій | ||
Vitals WP 6.5-3de | від 47 740 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →