Циркулярна пила EMTOP ECSW2351
Фото - Пила EMTOP ECSW2351
EMTOP ECSW2351
Основне
Тип пристроюциркулярна (дискова)
Типпереносна
Джерело живленняелектромережа (230 В)
Двигун
Розташування двигунапоперечно
Потужність2200 Вт
Макс. оберти диска4300 об/хв
Ріжуче обладнання
Розмір шини / диску235 мм
Діаметр посадкового отвору25 мм
Глибина різу80 мм
Кут нахилу пили45 °
Функції та можливості
Комплектаціядиск
Інше
Вага9.35 кг
Офіційний сайтemtop.com
Дата додавання на E-Katalogгрудень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EMTOP 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EMTOP.
Купити EMTOP ECSW2351
Пила дисковая EMTOP ECSW2351
Напряжение220–240 В ~ 50/60 ГцПотребляемая мощность2200 ВтСкорость холостого хода4300 об/минДиаметр диска235 × 25,4 ммГлубина реза при 45°65 ммГлубина реза при 90°80 ммКорпусАлюминиевыйРегулировка глубины резаЕстьРегулировка угла наклонаЕстьВес брутто9,35 кг
Sertan.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
Пила дискова EMTOP ECSW2351
Комплектація: Пила дискова EMTOP ECSW2351 1 диск 235 мм 1 комплект вугільних щіток Кольорова коробка Напруга 220–240 В ~ 50/60 Гц Споживана потужність 2200 Вт Швидкість холостого ходу 4300 об/хв Діаметр диска 235 × 25,4 мм Глибина різу при 45° 65 мм Глибина різу при 90° 80 мм Корпус Алюмінієвий... щеРегулювання глибини різу Є Регулювання кута нахилу Є Вага брутто 9,35 кг
Bazaua.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
Пила дискова EMTOP ECSW2351