Душовий бокс Vivia 95 BF RC 90x90 кутова
Vivia 95 BF RC 90x90 кутова |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vivia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vivia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vivia 95 BF RC 90x90 кутова
Гідробокс 95 BF RC 90x90 см глибокий піддон ( A0045092 ) vivia-A0045092 | 14 454 грн. |
Гідробокс 95 BF RC 90x90 см глибокий піддон ( A0045092 ) vivia-501 | 14 454 грн. |
Душовий бокс Vivia 95 BF RC 90x90х215 см з глибоким піддоном без гідромаса | 14 292 грн. |
Гідробокс Vivia 95 BF RC 9090 см глибокий піддон | 14 184 грн. |
Гідробокс 95 BF RC 90x90 см глибокий піддон | 12 900 грн. |
Додаткові функції і можливості душової кабіни Vivia 95 BF RC:
- Висота піддону: 420 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →