Душовий бокс Vivia 85 RC BF 80x80 кутова (A0042380)
Vivia 85 RC BF 80x80 кутова |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vivia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vivia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vivia 85 RC BF 80x80 кутова
Гідромасажний бокс 85 RC BF 80х80х215 глибокий піддон (A0042380) vivia-A00 | 13 783 грн. |
Гідромасажний бокс 85 RC BF 80х80х215 глибокий піддон (A0042380) vivia-497 | 13 783 грн. |
Душовий бокс 85 RC BF 80х80х215 см із глибоким піддоном без гідромасажу то | 13 697 грн. |
Гідромассажний бокс Vivia 85 RC BF 80х80х215 | 13 593 грн. |
Гідромасажний бокс 85 RC BF 80х80х215 глибокий піддон | 13 697 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →