Душова кабіна Vivia 60 RC BF 80x80 кутова (A0047457)
Фото 5 |
Vivia 60 RC BF 80x80 кутова |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vivia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vivia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vivia 60 RC BF 80x80 кутова
Гідромасажний бокс 60 RC BF 80х80х210 низький піддон (A0047457) vivia-A004 | 14 062 грн. |
Гідромасажний бокс 60 RC BF 80х80х210 низький піддон (A0047457) vivia-498 | 14 062 грн. |
Душовий бокс Vivia 60 RC BF 80х80х210 см на низькому піддоні сатин тонован | 13 974 грн. |
Гідромассажний бокс Vivia 60 RC BF 80х80х210 | 13 869 грн. |
Гідромасажний бокс 60 RC BF 80х80х210 | 13 974 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →