Бойлер Vogel Flug SVD 1004515/1h
92 999 грн. Купити! Электрический бойлер Vogel Flug SVD100 4515/1H 3697Instrumentarium.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Vogel Flug SVD 1004515/1h |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vogel Flug 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vogel Flug.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Vogel Flug SVD 1004515/1h
Ціни на Vogel Flug SVD 1004515/1h |
---|---|---|---|---|
Vogel Flug SVD 504512/1h | від 33 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Vogel Flug SVD 504520/1h | від 4 312 грн. | 1 пропозиція | ||
Vogel Flug SVD 804515/1h | від 51 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Vogel Flug SVD 804520/1h | від 4 543 грн. | 1 пропозиція | ||
Vogel Flug SVD 1004515/1h | від 92 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Vogel Flug SVD 1004520/1h | від 5 236 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо