Заглибний насос Volks QDX7-21
Volks QDX7-21 поплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volks 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volks.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volks QDX7-21
Усі ціни 22 →Насос занурювальний дренажний VOLKS вихровий QDX7-21 1300Вт Hmax 21м 6м³/ч | 3 042 грн. |
VOLKS pumpe QDX7-21 | 3 042 грн. |
Насос дренажний Volks pumpe QDX7-21 1.3кВт | 2 570 грн. |
Volks Volks Насос дренажний pumpe QDX7-21 1,3кВт | 2 437 грн. |
VOLKS pumpe QDX7-21 | 2 723 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Volks QDX7-21
Ціни на Volks QDX7-21 |
---|---|---|---|---|
Volks QDX5-9 | від 1 924 грн. | 23 пропозиції | ||
Volks QDX6-12 | від 2 070 грн. | 24 пропозиції | ||
Volks QDX7-21 | від 2 437 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →