Заглибний насос Volks V 750 DF
Фото 4 |
Volks V 750 DF поплавковий вимикачподрібнювач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volks 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volks.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volks V 750 DF
Усі ціни 22 →Насос занурювальний фекальний VOLKS вихровий V750DF 750Вт Hmax 9м 15м³/ч д | 4 683 грн. |
VOLKS pumpe V 750 DF | 4 683 грн. |
Насос фекальный Volks pumpe V 750 Df 0.75 кВт | 3 947 грн. |
Насос фекальный с режущим механизмом VOLKS V 750 DF 0,75 кВт | 4 683 грн. |
Volks Volks Насос фекальний з ріжучим механізмом V 750 DF 0,75 кВт | 3 864 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Volks V 750 DF
Ціни на Volks V 750 DF |
---|---|---|---|---|
Volks V 750 DF | від 3 864 грн. | 22 пропозиції | ||
Volks V1100 DF | від 4 394 грн. | 23 пропозиції | ||
Volks V1300 DF | від 4 843 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →