Душова система Volle Dios 1536.090101
Volle Dios 1536.090101 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Dios 1536.090101
Усі ціни 16 →Душова система Volle Dios хром 1536.090101 без змішувача | 4 279 грн. |
Душова система без змішувача VOLLE DIOS 200мм із нержавіючої сталі хром 15 | 4 279 грн. |
Душова система Volle DIOS (1536.090101) 1536.090101 | 4 279 грн. |
Душевая система VOLLE DIOS (1536.090101) 195021 | 4 279 грн. |
Душова система Volle DIOS без змішувача, cromo (1536.090101) 1536.090101 | 3 362 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →