Змішувач Volle Dios 1536.030201
Volle Dios 1536.030201 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Dios 1536.030201
Усі ціни 11 →Змішувач прихованого монтажу з перемикачем VOLLE DIOS хром латунь 170мм 15 | 2 792 грн. |
Змішувач для ванни прихованого монтажу Volle DIOS (1536.030201) 1536.03020 | 2 792 грн. |
Смеситель для ванны Volle Dios 1536.030201, скрытый монтаж, cromo 195027 | 2 792 грн. |
Змішувач для ванни Volle Dios прихований монтаж (1536.030201) 1536.030201 | 2 792 грн. |
Смеситель для ванны скрытого монтажа Volle DIOS (1536.030201) 1536.030201 | 2 262 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →