Набір інструментів Vorel 56393
Vorel 56393 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vorel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vorel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vorel 56393
Усі ціни 7 →Набор ключей Hex Г-образных VOREL 10ед. (56393) | 154 грн. |
Набір ключів шестигранних VOREL 1.5-10 мм 10 шт. (56393) | 150 грн. |
Ключі 6-гранні L-образні VOREL: М1,5-10, V-56393 | 154 грн. |
Набір ключів шестигранних VOREL 1.5-10 мм 10 шт. (56393) | 224 грн. |
Набір ключів шестигранних VOREL М1.5-10мм, 10шт. (56393) | 132 грн. |
Набір шестигранників Vorel 56393 10 шт | 180 грн. |
Ключі Шестигранні(1,5-10 мм)Імбусові Набір(Комплект)10 шт VOREL (56393) | 154 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →